خرید بک لینک شرکت نرم افزار عارف رایانه

تبلیغات متنی

فواید رابطه جنسی با علاقه قلبی

95 ۱۱ مهر ۱۳۹۵ زناشویی خانه » زناشویی » فواید رابطه جنسی با علاقه قلبی همیار یولایف

یکی از فواید رابطه جنسی و فواید رابطه زناشویی بهبود وضعیت فیزیکی و روحی شخص است. رابطه جنسی سبب ترشح هورمون‌هایی خواهد شد که باعث بهبود فیزیکی و روحی انسان می گردد.

فواید رابطه جنسی و فواید رابطه زناشویی اگر از روی علاقه باشد هم فواید جسمی دارد و هم فواید روحی. به گزارش مجله خانواده یولایف رابطه جنسی باعث تولید ئترشح هورمون‌هایی می شود که وضعیت فیزیکی و روحی انسان را بهبود میبخشد.

اما برعکس اگر از روی علاقه دو طرف نباشد عوارض و مضرات زیادی دارد . در این بخش از مجله یولایف فواید رابطه جنسی و فواید رابطه زناشویی را برایتان بیان میکنیم .

فواید رابطه جنسی , فواید رابطه زناشویی , فواید رابطه زناشویی از نظر اسلام , فواید رابطه زناشویی برای زنان ,فواید رابطه زناشویی چیست,فایده رابطه زناشویی ,فواید سکس ,فواید جسمی رابطه زناشویی , فواید روحی رابطه زناشویی 

فواید رابطه جنسی با علاقه

رابطه جنسی که از روی علاقه دو نفر باشد دارای دو فایده خیلی مهم است . رابطه جنسی یکطرفه ضررهایش بیشتر از سود آن می باشد .

فواید رابطه جنسی : بهبود وضعیت فیزیکی و روحی

یکی از فواید رابطه جنسی و فواید رابطه زناشویی بهبود وضعیت فیزیکی و روحی شخص است. به گزارش مجله خانواده یولایف طبق بررسی جدیدی که دانشمندان در دانشگاه کورتن استرالیا انجام داده‌اند، رابطه جنسی که با علاقه و عشق باشد، سبب ترشح هورمون‌هایی خواهد شد که باعث بهبود فیزیکی و روحی انسان می گردد.

پرفسور مت تیلی از دانشگاه کورتن در این باره گفت: وقتی به عملکرد این هورمون‌ها نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که در کاهش استرس موثرند و به خصوص اندورفین مثل یک داروی ضدافسردگی طبیعی کار می‌کند.

 زنگ تفریح : معیار ازدواج پسران در ۹۹ درصد موارد

فواید رابطه جنسی : خاصیت مفید رابطه جنسی برای پوست

جالب است بدانید که احساس عشق و محبت سبب انتشار دو چیز می‌شود:

اندورفین‌ها (پیک عصبی) و سروتونین (هورمون).

هردوی اینها برای پوست بسیار مناسب می باشد. اندورفین به رشد سلول‌های جدید پوستی و کلاژن کمک می‌کند و سبب کاهش میزان چین و چروک می شود. هم چنین باعث آزاد شدن یک پادتن به نام ایمونوگلوبین آ می‌شود که با جوش‌های سر سفید، اگزمای شدید، پسوریازیس و آکنه مبارزه می‌کند.

هم چنین عرق کردن بعد حمام رفتن، راه فوق العاده ای برای پاک کردن تمام باکتری‌هایی است که روی پوست صورت جمع شده‌ است. پس یادتان باشد رابطه جنسی بسیار عالیست به شرطی که از روی علاقه دو طرف باشد . شخصی که علاقه نداشته باشد شکسته می شود.


# # # # # # # # #

نظرات