شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با ازدواج

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آموزش دانلود از گوگل مارکت آموزش دانلود از گوگل پلی اندروید 5.1 تزیین سیب زمینی و پیاز تزیین سیب زمینی و پیاز برای جهیزیه تزیین سیب زمینی و پیاز برای عروس تزیین سیب زمینی و پیاز جهیزیه تزیین سیب زمینی و پیاز عروس درمان استرس درمان استرس با داروهای گیاهی درمان استرس با روشهای طبیعی درمان استرس و اضطراب درمان استرس و افسردگی درمان اضطراب درمان اضطراب با داروهای گیاهی شبکه اجتماعی طرز تهیه سس شکلات طرز تهیه سس شکلات برای روی کیک طرز تهیه شکلات برای تزیین روی کیک طرز تهیه شکلات برای نوشتن روی کیک طرز تهیه شکلات روی کیک طرز تهیه شکلات روی کیک با پودر کاکائو عکس تزیین سیب زمینی و پیاز عکس تزیین سیب زمینی و پیاز عروس معیار ازدواج مرد معیار ازدواج مردان معیار ازدواج پسران معیار ازدواج پسران سن بالا معیارهای ازدواج مردان معیارهای ازدواج پسران

معیار ازدواج پسران در ۹۹ درصد موارد

خانه » ازدواج » معیار ازدواج پسران در ۹۹ درصد موارد

به گزارش دکتر مصطفی اقلیما معیار ازدواج پسران در ۹۹ درصد موارد ثروت دختر است .

معیار ازدواج پسران در ۹۹ درصد موارد مشخص شد . بنا بر گزارش مجله خانواده یولایف در این زمانه معیار ازدواج پسران به علت شرایط نامناسب اقتصادی جامعه با گذشته فرق کرده است. مثلا در گذشته پسران دنبال زن کدبانو و خانه دار بودند . ولی الان اکثرا دنبال زن شاغل هستند که کمک خرج خانه باشد . البته این تقصیر انها نیست . شرایط گرانی جامعه انها را تعیین این ملاک وادار کرده است .

معیار ازدواج پسران در ۹۹ درصد موارد

طبق اطلاعاتی که رئیس انجمن مددکاری ایران اعلام میکند که معیار ازدواج پسران بستگی به سن انها هم دارد. به گفته او پسران و دختران در سنین ۱۸ تا ۲۲ سالگی معمولا افرادی را برای ازدواج میپسندند که تنها از آنها خوششان بیاید و به مفهوم ازدواج فکر نمی کنند و تنها چیزی که مهم است دوست داشتن و علاقه است . ( تازه فرض میکنیم که این علاقه واقعی باشد و هوس نباشد)

به گزارش دکتر مصطفی اقلیما معیار ازدواج پسران در ۹۹ درصد موارد ثروت دختر است . طبق آمار بدست امده بر روی زندگی زوجهایی که فقط بر مبنای دوست داشتن بوده و نه شرایط مالی ،  متوجه شدیم ازدواجشان چندسال بیشتر دوام نمی آورد و پس از گذشت ۵ سال به دلیل مشکلات اقتصادی و عدم تفاهم از یکدیگر طلاق می گیرند.معیار ازدواج پسران , معیار ازدواج پسران سن بالا, معیارهای ازدواج پسران, معیار ازدواج مردان,معیار ازدواج مرد ,معیارهای ازدواج مردان ,

به گزارش مجله خانواده یولایف معیار و فکر دختران و پسران برای ازدواج تا سن ۲۴ سالگی مرتب در حال تغییر است . انها در این سن فکر ثابتی ندارد و در این سنین آمار طلاق بیش از سنین دیگر است . ولی بعد از ۲۴ سالگی دختران تنها کسی را برای زندگی خود انتخاب می کنند که بتوانند روی آن حساب کنند و به انها تکیه کنند و زیاد به داشتن پول و مدرک پسر توجهی نمی کنند. اما جالب است بدانید معیار ازدواج پسران برعکس شده است .در حال حاضر فقط با توجه به پول ، مدرک ، تک فرزند بودن و شغل دختر او را برای ازدواج انتخاب می کنند.

متاسفانه طبق امار بدست امده دخترتان به دلیل فشار و اجبار خانواده برای ازدواج به آنها تحمیل می شود حاضر به ازدوج با پسرانی می شوند که از امکانات کافی برای زندگی برخوردار نیستند و مدرک تحصیلی بسیار پایین تر از خودشان دارند و حتی سن کمتری دارند . در این موارد باید بگوییم برای ازدواج دختر عجله نکنید . دیگر ترشیدگی از زبان ها افتاده و سن ازدواج دختران در همه جا بالا رفته است .

از معیارهای صحیح ازدواج می توان به سلامت جسمی و روانی ، منبع درآمد و شغل مناسب بیشتر برای پسر ، داشتن نیت و اراده برای تشکیل خانواده ، سن مناسب و اختلاف سنی مناسب برای ازدواج، مسئولیت پذیری و پاسخگویی به نیازهای جسمی روحی و عاطفی همسر ، یک عشق یک همسر و وفاداری ، احترام به همسر ، گذشت ، تناسب معنوی ، تفاهم در زمان مناسب بچه دار شدن و … اشاره کرد .


# # # # # #

مطالب پیشنهادی

پربازدید های ازدواج

Sorry. No data so far.

نظرات شما