معیار ازدواج پسران در ۹۹ درصد موارد

0

معیار ازدواج پسران در ۹۹ درصد موارد مشخص شد . بنا بر گزارش مجله خانواده یولایف در این زمانه معیار ازدواج پسران به علت شرایط نامناسب اقتصادی جامعه با گذشته فرق کرده است. مثلا در گذشته پسران دنبال زن کدبانو و خانه دار بودند . ولی الان اکثرا دنبال زن شاغل هستند که کمک خرج خانه باشد . البته این تقصیر انها نیست . شرایط گرانی جامعه انها را تعیین این ملاک وادار کرده است .

معیار ازدواج پسران در ۹۹ درصد موارد

طبق اطلاعاتی که رئیس انجمن مددکاری ایران اعلام میکند که معیار ازدواج پسران بستگی به سن انها هم دارد. به گفته او پسران و دختران در سنین ۱۸ تا ۲۲ سالگی معمولا افرادی را برای ازدواج میپسندند که تنها از آنها خوششان بیاید و به مفهوم ازدواج فکر نمی کنند و تنها چیزی که مهم است دوست داشتن و علاقه است . ( تازه فرض میکنیم که این علاقه واقعی باشد و هوس نباشد)

به گزارش دکتر مصطفی اقلیما معیار ازدواج پسران در ۹۹ درصد موارد ثروت دختر است . طبق آمار بدست امده بر روی زندگی زوجهایی که فقط بر مبنای دوست داشتن بوده و نه شرایط مالی ،  متوجه شدیم ازدواجشان چندسال بیشتر دوام نمی آورد و پس از گذشت ۵ سال به دلیل مشکلات اقتصادی و عدم تفاهم از یکدیگر طلاق می گیرند.معیار ازدواج پسران , معیار ازدواج پسران سن بالا, معیارهای ازدواج پسران, معیار ازدواج مردان,معیار ازدواج مرد ,معیارهای ازدواج مردان ,

به گزارش مجله خانواده یولایف معیار و فکر دختران و پسران برای ازدواج تا سن ۲۴ سالگی مرتب در حال تغییر است . انها در این سن فکر ثابتی ندارد و در این سنین آمار طلاق بیش از سنین دیگر است . ولی بعد از ۲۴ سالگی دختران تنها کسی را برای زندگی خود انتخاب می کنند که بتوانند روی آن حساب کنند و به انها تکیه کنند و زیاد به داشتن پول و مدرک پسر توجهی نمی کنند. اما جالب است بدانید معیار ازدواج پسران برعکس شده است .در حال حاضر فقط با توجه به پول ، مدرک ، تک فرزند بودن و شغل دختر او را برای ازدواج انتخاب می کنند.

متاسفانه طبق امار بدست امده دخترتان به دلیل فشار و اجبار خانواده برای ازدواج به آنها تحمیل می شود حاضر به ازدوج با پسرانی می شوند که از امکانات کافی برای زندگی برخوردار نیستند و مدرک تحصیلی بسیار پایین تر از خودشان دارند و حتی سن کمتری دارند . در این موارد باید بگوییم برای ازدواج دختر عجله نکنید . دیگر ترشیدگی از زبان ها افتاده و سن ازدواج دختران در همه جا بالا رفته است .

از معیارهای صحیح ازدواج می توان به سلامت جسمی و روانی ، منبع درآمد و شغل مناسب بیشتر برای پسر ، داشتن نیت و اراده برای تشکیل خانواده ، سن مناسب و اختلاف سنی مناسب برای ازدواج، مسئولیت پذیری و پاسخگویی به نیازهای جسمی روحی و عاطفی همسر ، یک عشق یک همسر و وفاداری ، احترام به همسر ، گذشت ، تناسب معنوی ، تفاهم در زمان مناسب بچه دار شدن و … اشاره کرد .

Leave A Reply

Your email address will not be published.