آگهی و تبلیغات “کتیبه”

0

در گذشته معمولا برای خرید اجناس ، پیدا کردن یک ماشین مناسب، یافتن خدمات دلخواهمان و …. به نیازمندی روزنامه ها مراجعه می کردیم و با روندی بسیار آهسته به دنبال کالای مورد نظرمان می گشتیم؛ اگر کالای مناسب را نمی یافتیم، مجبور بودیم تا صبح روز بعد و انتشار نسخه جدید نیازمندی ها صبر کنیم. اما اکنون و در عصر تکنولوژی، این روند دستخوش تغییر گشته است.

وب سایت آگهی و تبلیغات “کتیبه” نمونه ای موفق از ابزارهای داد و ستد آنلاین است که به شما اجازه خرید و فروش کالا را به صورت رایگان می دهد.  این وب سایت مخصوص آگهی های نیازمندی خرید و فروش اینترنتی وسایل نو و دست دوم می باشد. پایه خدمات این وب سایت رایگان است و برای ثبت یا جستجوی آگهی بسیار کار شما را آسان می کند. به راحتی می توانید هر کالا و خدماتی را که در نظر = آگهی کنید و در آگهی های درج شده سایت دنبال کالا و خدمات مد نظر خود باشید.

وب سایت آگهی و تبلیغات “کتیبه” مرکز فروش و تعویض کالای امن

وب سایت آگهی و تبلیغات “کتیبه”  یک مرکز خرید مجازی و ثبت آگهی رایگان است که خریداران را به فروشندگان متصل می کند و با به وجود آوردن یک فضای رقابتی علاوه بر تعدیل قیمت ها به صورت مستقیم روی فروش تاثیر میگذارد. در نتیجه این فعالیت ها متقاضیان کالا و خدمات به راحتی به نیازمندی مورد نظر خود دسترسی میابند و در عین حال فروشنده هم به علت فروش بیشتر سود بیشتری را به دست می آورد و خریداران نیز تمام انتخاب های خود را در یک نقطه مجتمع مشاهده می کند و این امر منجر به انتخاب بهتر برای خریدار و همچنین آگاهی از قیمت واقعی اجناس می شود و در نتیجه خریدار کالا را با قیمت مناسبتری خریداری می کتد و فروشندگان نیز به واسطه فروش بیشتر کالا سود می کنند.

هدف از راه اندازی وب سایت آگهی و تبلیغات “کتیبه” 

هدف وب سایت آگهی و تبلیغات “کتیبه”  ایجاد بستر جامع اطلاعاتی و ارائه سرویس های گوناگون در عرصه آگهی ، تبلیغات و توسعه خرید و فروش  به کاربران و علاقه مندان و نیز فعالان تجاری است.

 

با “کتیبه”  میتوانید تبلیغات رایگان تجارت خودتان را به کاربران ارائه دهید:

  • حکاکی آگهی بر روی کتیبه
  • مشاهده و استفاده از آگهی‌ها
  • خرید و تعویض کالای امن

با هم مروری کوتاه بر سه دسته مذکور خواهیم داشت:

تبلیغ خدمات و نیازمندی ها

به هر حال بزرگترین هدف یک سایت نیازمندی ها کمک به چرخه فروش یک مجموعه است. اگر ارائه دهنده خدمات خاصی هستید و یا نمایندگی فروش کالایی را دارید وب سایت آگهی و تبلیغات “کتیبه” بهترین مکان برای تبلیغات و توسعه فروش محصولات و خدمات شما میباشد.

پایه تبلیغات در وب سایت آگهی و تبلیغات “کتیبه” رایگان است. شما میتوانید بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای خدمات و محصولات خود را به هزاران مخاطب به صورت روزانه معرفی کنید. شما میتوانید برای خرید و فروش یک کالا یا خدمات از امکانات موجود در سایت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از مدتی کوتاه ببینید که تبدیل به یکی از پرفروش ترینان در حوزه کاریتان شده اید و برای خرید و فروش آن کالا یا خدمات از تماس های مکرری برخوردار شده اید که حتی خودتان هم گمان آن را نمیبرده اید !

ناگفته نماند که تعرفه های پلکانی برای افراد علاقه مند به تبلیغات پرسرعت و قدرتمند تر وجود دارد.این افراد با بهره گیری از جدول تعرفه ها میتوانند از شرایط و هزینه های مناسب این جدول آگاه شوند.

وب سایت آگهی و تبلیغات “کتیبه” کاملا واکنش گرا طراحی شده است به راحتی میتوانید با استفاده از گوشی هوشمند تلفن همراه خود و اینترنت آن از این وب سایت بازدید نمایید و آگهی خود را ثبت نمایید.

گام های کوتاه و سریع ثبت نام و درج تبلیغات رایگان، فیلترهای مناسب، پایه سئو قوی، بازدید منحصر به فرد و در حال ارتقا هر روزه، مطابقت با قوانین و در کنار همه این ها رایگان بودن خدمات ، از وب سایت آگهی و تبلیغات “کتیبه” یک محل امن و قابل اعتماد ساخته است که امتحان آن به دور از ضرر است.

دیگر چه از این بهتر که هم آگهی رایگان ثبت کنید، هم سریع و راحت آگهی ثبت کنید و در عین حال سایت بستر فوق العاده ای سئو داشته باشد تا به راحتی آگهی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به صفحه اول گوگل بیاورد؟

 

سهولت پیدا کردن خدمات و مشاهده آگهی ها

از بزرگترین مزایای وب سایت آگهی و تبلیغات “کتیبه”  چیدمان مناسب اطلاعات در صفحه اصلی و صفحات داخلی آن را میتوان نام برد. در این سایت بهترین استفاده از فضای سایت در مکان های مختلف شده است و هر چیزی را دقیقا در جای مناسب آن قرار داده ایم.

فیلتربندی های دقیق ، مختصر و بسیار مفید منجر به سهولت در یافتن خدمات مورد نظر مخاطبین شده است. این موضوع در تمام لوح های داخلی نیز رعایت شده است. نکته مهمی که اکثر طراحان وب از آن غافل هستند این است که بیننده سایت شما لزوما از صفحه اول به آن وارد نمی شود و اکثر بینندگان سایت از صفحات داخلی و از طریق موتورهای جستجو وارد آن می شوند. هدف وب سایت آگهی و تبلیغات “کتیبه”  موارد مرتبط با بازاریابی اینترنتی را برای صفحات داخلی خود رعایت کرده تا بتواند بیننده را در سایت خود حفظ کند. به همین جهت این سایت جزو انتخاب های همیشگی مخاطبین خود بوده است.

فرهنگ فروش کالای دست دوم

ایران و فرهنگ ایرانی نیازمند بازنگری و تربیت فرهنگیست . متاسفانه در فرهنگ غنی ایرانی جایگاهی برای استفاده دوباره از لوازم دست دوم تعریف نشده . هیچ کداممان حاضر نیستیم تا لوازم غیر قابل استفاده خودمان را بفروشیم. به اتاق یا خانه خود نگاه کنید، ببینید چقدر لوازم و اجناسی دارید که با اینکه عیب خاصی ندارند، دیگر هیچگاه از آنها استفاده نمی‌کنید.

متاسفانه این لوزام تا ابد خاک میخورند و درست هنگامی که هیچ ارزش و اعتباری ندارند به سطل آشغال سپرده میشوند. در بهترین حالت هم امکان این را دارند تا به فردی نیازمند وقف شوند که البته این امر بسیار نیکو و پسندیده است.

ولی آیا تا به حال فکر کرده اید که این اجناس میتوانند به فروش برسند و با مبلغ به دست آمده در خرید وسیله مورد نیاز فعلیتان کمک حال شوند؟ آیا به این فکر کرده اید افراد بسیاری هستند که این کالارا نیاز دارند اما نیمتوانند هزینه خرید نوی آن را بپردازند؟ برخی از این مدل ها دیگر تولید نمیشوند و یا پیدا کردن آن ها در بازار بسیار سخت است.

ببینید قرار نیست که کالای برای فروشتان حتما در حد یک اتومبیل ارزشمند و قیمتی باشد . نگاهی به دوروبرتان بیندازید دوروبرتان پر از وسیله هایی هست که مدت هاست مصرف نکرده اید ، مثلا ساعت رومیزی، تابلویی که دیگر به دیوار آویزان نمی‌کنید، کتاب‌ها و جزواتی که کاری با آنها ندارید، یک شال، تبلت یا گوشی‌ای که می‌خواهید بفروشید، یک عروسک، یک سیستم خانگی، یک کاناپه که می‌خواهید تعویضش کنید و ده ها مثال ریز و درشت .

تازه همه این ده ها مثال را با نگاه به دورو برتان پیدا میکنید. هنوز از شما نخواسته ایم به اتاق مجاور و یا حیاط منزلتان بروید. قطعا با مراجعه به اماکن دیگر محل زندگیتان و باز کردن درب کشوها و قفسه ها با موارد بی مصرف زیادی مواجه میشوید که این ده ها مثال را به صد مثال تغییر میدهد.

 

به آسانی کالای دست دوم  خود را در وب سایت آگهی و تبلیغات “کتیبه”    بفروشید

خرید و فروش کالاهای دست دوم زمانی فقط در مغازه هایی خاص و در خیابانهای خاصی صورت می گرفت اما امروزه با گسترش اینترنت به یکی پردرآمدترین کسب و کارهای اینترنتی تبدیل شده است، لذت این کسب و کار وقتی دو چندان می شود که بتوانید آن را در زمانهای تلف شده خود و از طریق ابزارهای همراه و دم دست خود مثل موبایل و تبلت انجام دهید.

وب سایت آگهی و تبلیغات “کتیبه”    بستری آسان و در دسترس را برای این امر طراحی کرده است، در هر کجای ایران و در هر حالتی باشید میتوانید اقدام به فروش و معاوضه محصولات بی مصرف و کم مصرف خود کنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.