شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با خانواده

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آموزش دانلود از گوگل مارکت آموزش دانلود از گوگل پلی اندروید 5.1 تزیین سیب زمینی و پیاز تزیین سیب زمینی و پیاز برای جهیزیه تزیین سیب زمینی و پیاز برای عروس تزیین سیب زمینی و پیاز جهیزیه تزیین سیب زمینی و پیاز عروس درمان استرس درمان استرس با داروهای گیاهی درمان استرس با روشهای طبیعی درمان استرس و اضطراب درمان استرس و افسردگی درمان اضطراب درمان اضطراب با داروهای گیاهی شبکه اجتماعی طرز تهیه سس شکلات طرز تهیه سس شکلات برای روی کیک طرز تهیه شکلات برای تزیین روی کیک طرز تهیه شکلات برای نوشتن روی کیک طرز تهیه شکلات روی کیک طرز تهیه شکلات روی کیک با پودر کاکائو عکس تزیین سیب زمینی و پیاز عکس تزیین سیب زمینی و پیاز عروس معیار ازدواج مرد معیار ازدواج مردان معیار ازدواج پسران معیار ازدواج پسران سن بالا معیارهای ازدواج مردان معیارهای ازدواج پسران

شوهر خوب بودن و اصول همسرداری موفق

خانه » خانواده » شوهر خوب بودن و اصول همسرداری موفق

یکی از رازهای شوهر خوب بودن این است که با هم قدم ها را طی کنید و برای رسیدن به هدف با هم تلاش کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را بخوانید.

شوهر خوب بودن نیاز به کسب اطلاعات زیادی دارد. برخی اقایان فکر میکنند اگر خرج همسرشان را بدهند و بقول معروف گرسنه شان نگذارند یعنی شوهر خوبی هستند. اما هر ادم با منطقی میداند که واقعا این طور نیست. چه زن و چعه مرد باید اصول همسرداری موفق را رعایت کنند تا بتوانند همسر موفقی باشند .

راز شوهر خوب بودن و اصول همسرداری موفق

در این بخش از مجله خانواده یولایف اصول همسرداری موفق و راز شوهرخوب بودن را در اختیارتان میگذاریم. سعی کنید همه انها را در زندگی خود بکار ببرید تا همسر خوبی باشید. برخی از اصولی که مردان در همسر داری باید رعایت کنند عبارتند از :

شوهر خوب بودن و اصول همسرداری موفق

شوهر خوب بودن و اصول همسرداری موفق

۱- یکی از اصول همسرداری موفق اینست که در مقابل زنتان گرفتاریهای روزانه تان را با ناراحتی بیان نکنید.

۲- یکی از رازهای شوهر خوب بودن این است که تا میتوانید برای همسرتان هدیه بگیرید. منظور ما از هدیه یک کیلو طلا و میلیونها تومن پول نقد نیست. این هدیه میتوانید یک گل سر ، یک لاک یا یک شاخه گل باشد.

۳- یکی از اصول همسرداری موفق اینست که اگه حس کردین خانه تان کم و کسری دارد یا همسرتان عیبی دارد این موضوع را با عصبانیت مطرح نکنید. بلکه با زبان خوش بنشینید و با او با مهربانی حرفهای دلتان را بزنید و بگویید دوست دارید زندگی تان جور دیگری باشد.

۴- یکی از رازهای شوهر خوب بودن این است که هیچ وقت در مقابل زنتان از هیچ زنی تعریف نکنید. زن ها به این موضوع خیلی حساس هستند.

۵- یکی از اصول همسرداری موفق اینست که به بستگان همسر خود مانند پدر، مادر وسایر اقوام وی احترام بگذارید و برای دعوت آنان به خانه قبل از همسر خود اقدام کنید.

بقیه رازهای شوهر خوب بودن و اصول همسرداری موفق

۶-یکی از رازهای شوهر خوب بودن این است که هیچ وقت به همسرتان نگویید که به خانه خانواده اش نرود و حتی شما در این مورد پیش قدم شوید.

۷- یکی از اصول همسرداری موفق اینست که با بستگان خود پیش زنتان در گوشی حرف نزنید . شاید برداشت بدی کند.

۸- یکی از رازهای شوهر خوب بودن این است که همسرتان را هرگز سرزنش نکنید و با محبت از او انتقاد کنید. مخصوصا هرگز پیش دیگران از او انتقاد نکنید و  سرزنش نکنید.

۹- یکی از اصول همسرداری موفق اینست که هیچ وقت من و تو در زندگی تان نباشد و هرگز هیچ کدام خود را برتر از دیگری ندانید.

۱۰-یکی از رازهای شوهر خوب بودن این است که وقتی همسر شما عصبانی است، او را با مهر محبت آرام کنید.

بیشتر بدانید : تغذیه سه ماه اول بارداری و نکات ضروری

۱۱- یکی از اصول همسرداری موفق اینست که با همسر خود هیچ گاه لجاجت و مشاجره نکنید.

۱۲- یکی از رازهای شوهر خوب بودن این است که برای گردش و میهمانی رفتن سعی کنید همرا ه زن و فرزندان وقت بگذارید و پیشنهاد همسر خود را در این مورد به علت کار و خستگی رد نکنید.

۱۳- یکی از اصول همسرداری موفق اینست که امتیازات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی فامیل خود را در صورتی که با همسر شما فاصله دارد مطرح نکنید.

۱۴- یکی از رازهای شوهر خوب بودن این است که کارهای همسر خود را تحسین کنید، تمجید و ستایش زن کلید کامیابی در زندگی زناشویی است.

اصول همسرداری موفق یا رازهای شوهر خوب بودن برای همسرمان

۱۵- یکی از اصول همسرداری موفق اینست که در قبال همسر خود در امور مختلف قدرت نمایی نکنید.

۱۶- یکی از رازهای شوهر خوب بودن این است که اگر هزینه ای یا زحمتی را برای فامیل زنتان کشیدید مدام به او نگویید و سرش منت نگذارید.

۱۷- یکی از اصول همسرداری موفق اینست که همسر خود را در خانه محصور و محدود نکنید.

۱۸- یکی از رازهای شوهر خوب بودن این است که در مقابل همسر خود شاد و خندان باشید.

۱۹- یکی از اصول همسرداری موفق اینست که همیشه با هم مثل دوست باشید و نگویید که او که دیگر مال من است . هر چه شد شد .

۲۰-یکی از رازهای شوهر خوب بودن این است که با هم قدم ها را طی کنید و برای رسیدن به هدف با هم تلاش کنید.


# # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

تغذیه سه ماه اول بارداری و نکات ضروری

۵ راه جذابیت بیشتر در جلسه خواستگاری

چگونه شوهر عصبانی خود را آرام کنیم؟

ایستادگی و مقابله با اضطراب شدید در زندگی

پربازدید های خانواده

نظرات شما